آموزش, آموزش کاربردی سرفیس

آشنایی با انواع ال سی دی پرو 5 و مقایسه کیفیت آنها

با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامی امروز میخواهیم درباره کیفیت ال سی دی pro 5 صحبت کنیم، فکرکنم تا الان متوجه ایرادی که در ال سی دی های pro4 هست شده باشید از جمله پرش تصویر، خود تاچی ،از کار افتادن تاچ و ایراد های دیگر که درمقاله ای کامل تر درباره ایراد های pro 4  کامل توضیح داده شده است.زمانی که شخص به ما برای یکی از این ایراد ها مراجعه میکند ما به آنها ال سی دی پرو 5 را پیشنهاد میدهیم چون در صورت استفاده از ال سی دی پرو 4 دستگاه دوباره دچار همین مشکلات میشود.

انواع کیفیت ال سی دی pro 5

ال سی دی های سرفیس پرو5 چند کیفیت دارد که امروز میخواهیم به شما این کیفیت ها را معرفی کنیم. ما در کل 3 نوع کیفیت ال سی دی داریم که عبارت اند از :اورجینال ،چنج گلسی و تعمیری حال با ما همراه باشید تا این سه کیفیت ال سی دی را بریتان توضیح دهیم.

اورجینال

ال سی دی های که به اسم اورجینال یا اصل معرفی می شوند یعنی این ال سی دی ها سالم و برای شرکت سازنده دستگاه میباشد و از مشخصات اصل بودن این کالا ،دارا بودن داتربرد، فلت اصل که از نظر جنس با فلت کپی متفاوت میباشد، یکی دیگر از چیز های مهم که میتوان گفت خنگ نزدن تاچ در صورت استفاده از گلس اسکرین میباشد و داشتن کیفیت تصویر بالا.

تعمیری

   در ال سی دی های تعمیری تاچ ال سی دی ضعیف تر هستش و زمانی ک شما بر روی ال سی دی از گلس محافظ تصویر استفاده کنید که باعث کار نکردن تاچ دستگاه میشود در ال سی دی های تعمیری از فلت کپی استفاده میکنند و روی ال سی دی ها داتر برد موجود نیست و از طرفی ال سی دی کیفیت خوبی ندارد  و دارای هاله زرد است که باعث پایین آمدن کیفیت تصویر می شود.
چنج گلس

ال سی دی هایی که چنج گلس می شوند ممکن است در زیر گلس کدر و خاک و پرز برود و کیفیت مناسبی نداشته باشد و در زمان روشن شدن ال سی دی ذره های گرد و خاک و پرز مشاهده میشود البته باید گفته شود که کیفیت ال سی دی چنج گلس از تعمیری بیشتر است در مواقعی هم پیکسل سوخته دیده شده که به شکل نقط سیاه دیده می شود.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.