فهرست

تعمیرات تخصصی سرفیس

کلینیک همراه مرکز تعمیرات و فروش قطعات لوازم الکترونیکی در پاساژ پایتخت تهران میباشد که با بیش از یک دهه از فعالیت با کمک بهترین و مجرب ترین افراد دوره دیده و با تجربه  در این زمینه پاسخگوی شما عزیزان به صورت تمام وقت و  حتی آنلاین در خدمت شما میباشیم.

در این قسمت میخواهیم گوشه ای فعالیت این مجموعه را در حیطه تعمیرات تبلت های مایکروسافت یا همان سرفیس را به نمایش بگذاریم تا شما عزیزان بیشتر با فعالیت های این مجموعه آشنا شوید.

در اینجا چند مورد از مشکلاتی که ممکن است برای سورفیس شما اتفاق بیفتد را برسی میکنیم.

۱.شارژ خالی کردن سرفیس یا باد کردن باتری سرفیس

– باتری اورجینال سورفیس مثل اکثر دستگاه های الکترونیکی دیگر از جنس lithium-ion  بوده و عمر مفید این باتری بین ۲ تا ۳ سال بعد از اولین شارژ کامل و دشارژ شدن می باشد که به بیان ساده تر بین قابل استفاده در بازه مصرفی ۳۰۰۰ تا ۶۰۰۰ با شارژ شدن کامل میباشد، که بعد از این مدت استفاده مدت زمان شارژ نگه داشتن کم و کم تر شده ویا حتی شاهد باد کردن باتری سرفیس میباشیم.

۲. داغ کردن سرفیس ، هنگ کردن سرفیس

– مشکل معمول سرفیس ۴ داغ کردن آن میباشد که در مورد بقیه سرفیس ها هم از این مشکل غافل نیستند.

یکی از دلایل داغ کردن سورفیس گردو خاک گرفتن فن دستگاه ویا خشک شدن خمیر سیلیکون میباشد که به راحتی در کلینیک همراه قابل حل است.

– دلیل دیگه داغ شدن دستگاه میتوان نرم افزاری یا حتی پر بودن هارد دستگاه باشد که در این صورت نگران اطلاعت خود نباشید ما به راحتی این کار را برای شما در این مجموعه انجام میدهیم.

۳.عدم کار کردن تاچ سرفیس

-دلیل کار نکردن تاچ سرفیس در بیشتر موارد نرم افزاری بوده و شما میتوانید از مسیر :

Start > Settings > Update & Security > Windows Update > Check for updates.

درایور تاچ را از نو نصب کنید.

-شکستگی یا ترک خوردگی تاچ سرفیس که موجب از کار افتادن کلی تاچ ویا کار نکردن قسمت هایی از تاچ به صورت سطری ستونی میباشد، که در این حالت تنها راه تعویض تاچ و ال سی دی سورفیس چاره کار است که در کیلینیک همراه تمامی قطعات به صورت اورجینال موجود می باشد ، که در کمترین زمان قابل تعویض میباشد.

۴.عدم کر کردن قلم تاچ سورفیس

– تست کردن باتری قلم اولین اقدام لازم است، با چرخاندن قسمت بالایی به سمت راست به راحتی میتوان باتری قلم را تعویض کرد.

موارد مرتبط

[the_grid name="Header Lastest Posts"]
سبد خرید مورد حذف شد. بازگشت
  • سبدخرید شما خالیست.